Nagroda Rekreacyjno-Sportowa Gminy Hjørring | LaserCut

Owalny, srebrny medal cięty z wyróżniającymi się zdobieniami. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 95 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk UV, kształt wycięty laserem

Opis

Plebiscyt sportowy dla najlepszych

Są takie wydarzenia, również w sporcie, w których nie każdy może wziąć udział. Są to tak zwane imprezy bądź wydarzenia zamknięte, a aby wziąć w nich udział należy spełnić określone warunki. Takim wydarzeniem jest wręczanie nagród sportowych członkom zatwierdzonych stowarzyszeń w gminie Hjørring w Danii. Taka nagroda rekreacyjno-sportowa stanowi ogromne wyróżnienie na tle wszystkich stowarzyszeń w tym regionie. Dlatego organizator powierzył nam zadanie stworzenia unikalnych nagród, którymi zostały nowoczesne medale na zamówienie. Postawiliśmy zatem na oryginalne medale LaserCut, dzięki którym nagroda sportowa może przybierać dowolny kształt.

Nagroda rekreacyjno – sportowa gminy Hjørring

Dania to kraj, w którym najpopularniejszymi sportami są piłka nożna i piłka ręczna. Jednak nie tylko tymi dyscyplinami żyją obywatele tego kraju. To również miejsce, w którym liczba rowerów dwukrotnie przekracza liczbę samochodów, a częścią obowiązkowego programu nauczania jest pływanie. Ze względu na popularność sportu nie powinno dziwić, że miejscowo organizowane są plebiscyty dla sportowców i stowarzyszeń sportowych. Jednym z nich jest Nagroda Rekreacyjno-Sportowa gminy Hjørring. Na potrzeby tego wydarzenia stworzyliśmy owalny medal, który składa się z dwóch warstw metalowych paneli. Zdobienie, które znajduje się w centralnej części wykonaliśmy na kształt herbu gminy i dopracowaliśmy w każdym detalu. Ponadto na powierzchni medalu umieściliśmy kolorowy nadruk UV, który miejscami imituje krople wody. Dzięki temu całość przyciąga wzrok i zapada w pamięć.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy