7. Bieg ,,Policz się z cukrzycą” | LaserCut

Okrągły czarny medal pełen charakterystycznych kolorów. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Charytatywny bieg w Stalowej Woli

Chyba nikomu nie trzeba mówić, czym jest WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy towarzyszy nam już 30 lat, a jej zasięgi wychodzą nawet poza granice kraju. Podczas tegorocznego, 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się Bieg ,,Policz się z cukrzycą”. To już siódma edycja tego biegu, który ma miejsce w Stalowej Woli. Jej organizator, czyli Stalowowolski Klub Biegacza wraz ze sztabem WOŚP Stalowa Wola przy wsparciu Miasta i lokalnych sponsorów, wręczał uczestnikom unikalne medale na zamówienie. Pamiątkowe medale otrzymał każdy, kto ukończył bieg lub bieg z psem. Fakt, że mieliśmy przyjemność je stworzyć, napawa nas dumą i stanowi ogromne wyróżnienie.

Charakterne medale na 7. Bieg ,,Policz się z cukrzycą

Bieg, którego celem jest niesienie pomocy innym to bardzo szlachetna inicjatywa. Dlatego, gdy projektowaliśmy medal na Bieg ,,Policz się z cukrzycą” staraliśmy się podkreślić charakter tego wyjątkowego wydarzenia. Wykorzystaliśmy w tym celu technologię, stworzoną specjalnie pod medale LaserCut. W związku z tym unikalny medal wycięliśmy w metalu, nadając mu okrągły klasyczny kształt. Jednocześnie wyróżniliśmy go wyrazistą kolorystyką, która nawiązuje do barw charakterystycznych dla organizacji WOŚP. Dzięki połączeniu czerni z głęboką paletą barw uzyskaliśmy elegancki efekt wyróżniający się dynamizmem oraz charakterem. Ponadto całość uzupełnia wstążka do medalu, którą spersonalizowaliśmy na potrzeby tego projektu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy