VI Wiosenny Półmaraton Elaktywnych | Lasercut

Geometryczny medal kolorowy dla biegaczy. Lasercut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 70 mm
Wstążka: standardowa zielona
Kolor medalu: zielony
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Wiosenny Półmaraton Elaktywnych z medalami od Tryumf

Miłośnicy biegania mogli oddać się swojej pasji na tegorocznym biegu organizowanym przez Stowarzyszenie Krzewienia Sportu El Aktywni w Elblągu. Odbył się on 20 marca, a jego trasa przebiegała przez leśne ścieżki oraz malownicze dróżki elblągowskiego lasu. Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse. Pierwszy z nich mierzył 7 km, natomiast drugi 21,1 km. Oprócz tego VI Wiosenny Półmaraton Elaktywnych umożliwiał również rywalizację sztafet i nordic walking. Decydując się na taką różnorodność, organizator zadbał o to, aby każdy biorący udział w biegu, mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Jednak niezależnie od pokonanego dystansu uczestnicy na pamiątkę półmaratonu dostali pamiątkowe medale, które przygotowaliśmy.

Nowoczesne medale biegowe

Współczesny świat stale się rozwija. Pojawiają się nowe trendy, zmieniają technologie i gusta. Podobnie jest w branży nagród sportowych. Śledząc na bieżąco postępy w branży, regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowej jakości produkty. Są nimi m.in. medale LASERCUT. Przykładem realizacji takiego medalu jest nagroda dla uczestników Wiosennego Półmaratonu Elaktywnych. Medal wyróżnia się geometrycznym kształtem przypominającym gwiazdę. Jednak jego kolor ściśle nawiązuje do leśnego klimatu, w jakim odbywa się bieg. Ponadto na powierzchni medalu nadrukowane zostały treści oraz grafiki, które świetnie komponują się z resztą. Należy podkreślić, że wszystkie medale na zamówienie, które przygotowujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Tak też było tym razem. Wyjątkowa precyzja wykonania połączona z unikalnym pomysłem zrealizowanym w nowoczesnej formule dała początek medalowi, który na lata stanie się niezapomnianą pamiątką.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy