Okolicznościowe medale odlewane na zamówienie

Medale na każde wydarzenie

Projektując i wykonując od ponad 25 lat medale okolicznościowe, wiemy jak je wykonać aby na twarzy obdarowanej osoby pojawił sie uśmiech i zadowolenie.
Jako największy producent medali w Polsce przygotowaliśmy tysiące medali według indywidualnych projektów i każdy z nich zachwycił doskonałą jakością wykonania oraz szczegółowością. Zdajemy sobie sprawę, że otrzymane medale mają upamiętniać ważne wydarzenia, w związku z tym powinny zachwycać swoim wyglądem. Zamawiając u nas produkty mające uwiecznić ważne w twoim życiu wydarzenia, masz gwarancję znakomitej jakości wykonania i trwałości produktu. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie nie może się mylić!

Medale sportowe dla najmłodszych

Liczne zawody sportowe i turnieje dla dzieci to okazja do obdarowania najmłodszych pamiątkowymi medalami. Szczególnie polecamy tutaj nasze Q-medals i medale 1-2-3. Dzięki możliwośći łączenia różnych technik wykonania oraz materiałów można stworzyć kolorowe medale okolicznościowe o naprawdę unikatowym kształcie. Medale zaopatrzone w kolorowe wstążki będą z dumą noszone na szyjach obdarowanych nimi dzieci. Spraw aby młody człowiek poczuł się szczęśliwy i zadowolony ze swoich małych sukcesów!

Pamiątkowe medale odlewane na zamówienie

Jeśli szukasz niepowtarzalnego i efektownego medalu okolicznościowego to medal odlewany będzie idealny. Medale wykonujemy na zamówienie klienta według dostarczonego projektu lub projektu stworzonego przez nas. Tego typu pamiątkowe nagrody cieszą się wyjatkową popularnością podczas wydarzeń sportowych. W naszym dorobku posiadamy tysiące wykonanych okolicznościowych medali a na szczególną uwagę zasługują tutaj medale z ruchomymi elementami oraz szczególnie pożądane przez zawodników komplety medali!
Okolicznościowe nagrody to nie tylko medale. Świetnie sprawdźą się także produkowane przez nas monety i pinsy okolicznościowe. Dodaj tylko eleganckie etui do kompletu i możesz wręczyć wyjątkową nagrodę jubileuszową.

Zapraszamy do współpracy i wypełnienia DARMOWEGO formularza wyceny.

DARMOWA WYCENA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Medal odlewany na wprost- bieg z ekoszkołąMedal odlewany pod kątem - bieg z ekoszkoła

5 z Ekoszkołą | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 65 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane