Medale okolicznościowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Medale okolicznościowe od producenta medali

Projektujemy medale okolicznościowe od ponad 25 lat, dlatego wiemy jak je wykonać aby na twarzy obdarowanej osoby pojawił sie uśmiech i zadowolenie.
Jako największy producent medali w Polsce ale i jeden z większych producentów w Europie zawsze podchodzimy do każdego nowego projektu indywidualnie. Najważniejsze w naszej pracy jest pełne spełnienie oczekiwań klienta. Dobra komunikacja między działem handlowym, graficznym a klientem daje pewność, że każde zlecenie będzie zrealizowane idealnie. Na każdym etapie zamówienia doradzimy i podpowiemy co można zrobić lepiej aby medal okolicznościowy stał się elegancki i efektowny. Zdajemy sobie sprawę, że otrzymane medale okolicznościowe mają upamiętniać ważne wydarzenia. W związku z tym powinny zachwycać jakością i wyglądem. Zamawiając u nas medale dostają Państwo gwarancję jakości wykonania i trwałości produktu. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie nie może się mylić!

Medale okolicznościowe naszej produkcji uświetnią obchody twojej uroczystości

Każda okrągła rocznica lub ważna uroczystość powinna mieć wyjątkową oprawę. Podniosłe przemówienia, wizyty znanych osób, wspólne wspominanie to niektóre z elementów takich wydarzeń. Jednym z takich elementów, które bardzo często pojawia się na tego typu obchodach rocznicowych są nagrody i wyróżnienia dla zasłużonych osób. Na tę okoliczność warto się odpowiednio przygotować. Wystarczy skorzystać z naszej oferty na personalizowane medale. Przygotowane przez nas medale okolicznościowe w etui świetnie będą nadawać się na każdą tego typu uroczystość. Etui do medali jest dodatkowym elementem zamówienia, ale bezsprzecznie wyraźnie podkreśli prestiż nagrody. Poza tym zabezpieczy medal okolicznościowy przed uszkodzeniem.
Nagroda wręczona w takiej formie na pewno będzie powodem do dumy dla obdarowanego. Stanie się również pamiątką na lata!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy