Nadsański Bank Spółdzielczy | Medal okolicznościowy

Cechy medalu:
Wymiary: 70 mm
Kolor: złoty
Informacje dodatkowe: medal okolicznościowy

Opis

 Okolicznościowy medal dla Nadsański Bank Spółdzielczy

Nadsański Bank Spółdzielczy to instytucja bankowa, której historia sięga 1927 roku. Firma posiada 22 oddziały, z czego większość znajduje się na terenie województwa podkarpackiego. Cały Nadsański Bank Spółdzielczy kieruje się prostą zasadą Jakość – Klient – Rentowność. Firma od początku stawiała na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają bezpieczne korzystanie z ich usług, co w systemie bankowym jest jednym z kluczowych aspektów.

Medal, który przygotowaliśmy na obchody 90 lat Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, został odlany ze stopu cynku i aluminium a następnie pokryty emalią w kolorze antycznego złota. Duża ilość szczegółów na medalu oraz odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów to zasługa wykorzystania stalowych matryc. Dzięki nim nasze medale są zawsze precyzyjnie wykonane!

Wykonamy dla Ciebie odlewane medale już od 50 sztuk

Liczy się dla nas każdy klient i nawet najmniejsza impreza sportowa. Dlatego,
medale odlewane wykonujemy już od 50 sztuk. Poniżej tej ilości, proponujemy inne medale na zamówienie, które mamy w swojej ofercie. Kompleksowa oferta pozwala nam na dopasowanie odpowiedniej wstążki do medali oraz etui, jeśli jest taka potrzeba. Dzięki temu otrzymują Państwo gotowy do wręczenia produkt.

Zachęcamy do wypełnienia formularza darmowej wyceny medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy