MZK Stalowa Wola | Vision Medals

Medal pamiątkowy przygotowany na obchody 45-lecia MZK w Stalowej Woli. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium w nowej technologii.

Cechy medalu: 
Wymiary: 75 x 68 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Medale pamiątkowe na rocznice i obchody

Każdego roku w naszym życiu są takie dni, które przypominają nam o ważnych wydarzeniach z przeszłości. Wydarzenie, których rocznice obchodzimy jest okazją do spotkań, zabawy, wspomnień lub do uroczystych obchodów. Rocznica może dotyczyć m.in bitwy, ważnego odkrycia, śmierci, wyzwolenia itp. Niektóre z rocznic otrzymały nazwy własne jak np. rocznica urodzin czy rocznica ślubu. Medal pamiątkowy lub monety pamiątkowe wręczane na tego typu uroczystościach mogą mieć różny charakter w zależności od typu rocznicy. Medale, które wykonaliśmy dla MZK w Stalowej Woli to pamiątkowe medale z okazji 45-lecia istnienia firmy.

 

Medal pamiątkowy na 45-lecie MZK w Stalowej Woli w nowym stylu

Obchody uroczystości 45-lecia firmy uświetnił medal pamiątkowy, który wykonaliśmy w naszej nowej technologii. Medal został odlany zgodnie z projektem a następnie nałożyliśmy na niego nadruk z autobusem MZK oraz logiem firmy. Medal w kolorze antycznego srebra doskonale kontrastuje z czerwonym kolorem w nadruku oraz wstążce. Efekt końcowy bez wątpienia spełnił oczekiwania naszego klienta!

Jeden medal na wiele imprez – Vision Medals

Nowy rodzaj medali, który stworzyliśmy rozwiązuje wiele problemów organizatorów. Dzięki wykorzystaniu techniki nadruku kolorowego na medalu odlewanym nasz produkt można wykorzystać na wielu imprezach. Bez wątpienia, można go także wykorzystać w różnych kategoriach wiekowych, dystansowych etc. Dlatego, sprawdź nasze medale Vision Medals!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy