Produkujemy pinsy i monety
na indywidualne zamówienie

Pięknie wykonana moneta czy order zawsze dużo lepiej prezentuje się w eleganckim opakowaniu, które dodatkowo zapewnia mu ochronę przed uszkodzeniami. Pudełka na monety, ordery oraz medale, które posiadamy w ofercie bez wątpienia podkreślą prestiż nagrody.

Dopasujemy etui zarówno do standardowych kształtów i wymiarów o średnicach 40, 50, 60, 70 mm jak i tych niestandardowych.

Flokowane wkładki znajdujące się wewnątrz etui mogą mieć różne kształty, które możemy dopasować do zamówionego medalu czy monety. Materiał z jakiego są wykonane pojemniki na monety może być różny. W zależności od budżetu jaki mogą przeznaczyć klienci na ten cel proponujemy opakowania plastikowe, drewniane, poliestrowe o fakturze skóry, skóropodobne oraz welurowe lub zamszowe.

Zdecydowanie najtańsze są etui plastikowe, które prezentują się dobrze i spełniają swoje zadanie. Pozostałe rodzaje pudełek są już nieco droższe jednak w dotyku, wyglądzie oraz jakości wykonania znacznie przewyższają opakowania plastikowe.
Eleganckie etui doskonale sprawdzą się przy wyeksponowaniu medali wojskowych lub policyjnych, monet okolicznościowych lub nagród dla instytucji publicznych i urzędów.

W razie problemów z wyborem etui nasi handlowcy zawsze służą pomocą i radą w doborze odpowiedniego etui na medale lub monety.

Etui na medale
Etui do medali
Producent medali Tryumf