Odlewane pinsy na zamówienie, odznaczenia i monety

Pinsy metalowe. Eleganckie przypinki na wyjątkowe okazje i uroczystości

Malutkie pinsy metalowe urzekają swoim wyglądem, fantazyjnymi kształtami oraz dodają nam elegancji podczas ważnych uroczystości. Tak w skrócie można przedstawić pinsy metalowe. Ta niewielka nagroda, pamiątka lub potwierdzenie przynależności do jakiejś grupy czy organizacji z łatwościa może być przypięta do klapy marynarki lub innej części naszej garderoby. Dzięki wygodnym zapięcią z agrafką, motylkiem lub śrubką z nakrętką pinsy pozostają zawsze na swoim miejscu. Pinsy na zamówienie produkujemy w naszej odlewni w Stalowej Woli. Dlatego też mamy pewność, że jakość wykonanych przez nas pinsów będzie na najwyższym poziomie i spełni oczekiwania klientów.

Pinsy metalowe dla organizacji rządowych

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz a my przygotujemy bezpłatną wycenę w 24h!

Opakowania na monety, medale i ordery wykonane z różnych materiałów

Pięknie wykonana moneta czy order zawsze dużo lepiej prezentuje się w eleganckim opakowaniu, które dodatkowo zapewnia mu ochronę przed uszkodzeniami. Pudełka na monety, ordery oraz medale, które posiadamy w ofercie bez wątpienia podkreślą prestiż nagrody.

Dopasujemy etui zarówno do standardowych kształtów i wymiarów o średnicach 40, 50, 60, 70 mm jak i tych niestandardowych.

Flokowane wkładki znajdujące się wewnątrz etui mogą mieć różne kształty, które możemy dopasować do zamówionego medalu czy monety. Materiał z jakiego są wykonane pojemniki na monety może być różny. W zależności od budżetu jaki mogą przeznaczyć klienci na ten cel proponujemy opakowania plastikowe, drewniane, poliestrowe o fakturze skóry, skóropodobne oraz welurowe lub zamszowe.

Zdecydowanie najtańsze są etui plastikowe, które prezentują się dobrze i spełniają swoje zadanie. Pozostałe rodzaje pudełek są już nieco droższe jednak w dotyku, wyglądzie oraz jakości wykonania znacznie przewyższają opakowania plastikowe.
Eleganckie etui doskonale sprawdzą się przy wyeksponowaniu medali wojskowych lub policyjnych, monet okolicznościowych lub nagród dla instytucji publicznych i urzędów.

W razie problemów z wyborem etui nasi handlowcy zawsze służą pomocą i radą w doborze odpowiedniego etui na medale lub monety.

Etui na medale
Etui do medali

Każdy zwycięzca zasługuje na piękny medal.
A każdy medal ma prawo być tak inny jak wydarzenie, podczas którego jest wręczany a nawet tak inny, jak jego zwycięzcy.

Producent medali Tryumf