Grand Prix Żoliborza | Q-medals Standard Plus

Cechy medalu:
Wymiary: 70 mm
Wstążka: standardowa ciemno-niebieska 20 mm
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Grand Prix Żoliborza razem z Tryumf

Grand Prix Żoliborza to seria biegów przełajowych organizowanych na Warszawskim Żoliborzu. Bieg ma charakter rekreacyjny i miał zapewnić mieszkańcom Warszawy dostęp do zawodów nawet w środku tygodnia. Biegi przełajowe to niezwykle wymagające wyzwanie, w trakcie którego możemy spotkać wiele przeszkód. Począwszy od terenów piaszczystych, kończąc na powalonych pniach i skałach. Aby rywalizować na najwyższym poziomie nie wystarczy nam tylko dobra kondycja, ale będziemy również potrzebować doświadczenia. Impreza w żoliborzu jest biegiem, podczas którego zawodnicy nabierają doświadczenia, które będą mogli następnie wykorzystać na zawodowych imprezach.

Medal z nadrukiem o Grand Prix Żoliborza został wykonany na stalowej podstawie a następnie nadrukowana została grafika  z zastosowaniem technologii 3D. Dzięki czemu wypukły nadruk sprawia, że całość prezentuje się naprawdę nowocześnie i estetycznie.

Nietypowe medale to nasza specjalność

Zespół naszych projektantów bardzo często wymyśla nietypowe i skomplikowane projekty medali na zamówienie dla naszych klientów. Całość procesu przebiega sprawnie i szybko poprzez zastosowania nowoczesnych procesów produkcyjnych i jakościowych na miarę przemysłu 4.0. Nasze medale idealnie nadają się na wszelakie imprezy sportowe lub nagrody okolicznościowe.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy