Catfish Cup 2019 | Q-medals Standard Plus

Cechy medalu:
Wymiary: 60×60 mm
Wstążka: standardowa żółta 20 mm
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Unikalny medal na zawody Catfish Cup

Zawody Catfish Cup odbywały się w miejscowości Uraz nad Odrą. Miały one na celu wyłonienie drużyny, która złowi najwięcej ryb w danym przedziale czasu. Catfish Cup to największe zawody rybackie w naszym kraju. Z tego powodu na starcie zgromadziły się dziesiątki zawodników, którzy rywalizowali zarówno z lądu, jak i z wody. Całość rywalizacji przebiegła spokojnie, a pogoda dopisywała zawodnikom. Najlepsza drużyna zawiła aż 6 ryb, a największa ryba złowiona podczas zawodów liczyła 223 cm. Zawody odbywały się w przyjaznej atmosferze, a zawodnicy, jeżeli było to konieczne, pomagali sobie nawzajem. Takie imponujące wyniki i przyjazną postawę nagradzały medale, które mieliśmy przyjemność wykonać.

Q-medals zachwycający efekt pracy naszych specjalistów

Medal Catfish Cup pochodzi z serii Q-medals. Powstała ona specjalnie dla klientów, którzy oczekują wysokiej jakości medali z zachowaniem przystępnej ceny. Medal polakierowaliśmy w kolorze czarnym, a następnie wykonaliśmy nadruk w technologii 3D. Dzięki temu ten medal wędkarski jest naprawdę atrakcyjny. Dodatkowo medal uzupełniliśmy wstążką w kolorze żółtym, która kolorystycznie nawiązuje do nadruku na metalu. Seria Q jest efektem naszej wieloletniej pracy, która zaowocowała powstaniem medali odlewanych w rozsądnej cenie. Celem serii Q jest zachowanie najwyższej jakości, ograniczając jednocześnie koszta. Dlatego, jeśli szukasz tanich i dobrze wykonanych medali, to seria Q-Medals jest dla Ciebie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy