Turniej Mini Piłki Ręcznej | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 55 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Turniej Mini Piłki Ręcznej dla utalentowanych dziewcząt

Mecze piłki ręcznej rozgrywa się w każdej szkole. Dzięki tej grze uczniowie dbają o swoją kondycję oraz rozwijają ogólną wiedzę na temat sportu. Jednak zgodnie ze statystykami dziewczęta w wieku szkolnym są mniej zainteresowane uprawianiem sportu. Dlatego Lubuski Związek Piłki Ręcznej w ramach programu,,Sport Wszystkich Dzieci” postanowił sprawić, aby piłka ręczna dziewcząt była bardziej interesująca. W tym celu zorganizował Turniej Mini Piłki Ręcznej pod hasłem ,,Tu gramy w ręczną”. Wzięło w nim udział 5 utalentowanych zespołów złożonych z dziewcząt z klas od I do IV. Impreza odbyła się 18 czerwca w Kowalowie, a uczestniczki otrzymały od organizatora oryginalne medale na zamówienie, które wykonaliśmy.

Ciekawe medale dla dzieci na Turniej Piłki Ręcznej

Medal to symbol wydarzenia, na którym jest wręczany. Z tego powodu dołożyliśmy wszelkich starań, aby medale na Turniej Mini Piłki Ręcznej były jedyne w swoim rodzaju. Zaczęliśmy od wyboru formy i postawiliśmy na medale LaserCut. Dzięki temu nasz medal piłka ręczna mógł przybrać właściwie każdy kształt. Jego prostokątną strukturę przełamaliśmy zatem okrągłym wycięciem znajdującym się w centralnej części medalu. Ponadto umieściliśmy tam również kolorowy nadruk z logo Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Całość uzupełnia personalizowana wstążka, która idealnie komponuje się z głęboką kolorystyką medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy