Run Against Hate | LaserCut

Innowacyjny medal cięty z kolorowym nadrukiem. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 70 mm
Wstążka: personalizowana
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Bieganie dla wyższych celów

Bieganie to sport, który reprezentuje pewne wartości. Są nimi sumienność, oddanie, ale przede wszystkim równość i sprawiedliwy dostęp. Zacząć biegać może naprawdę każdy tak jak wziąć udział w biegu Run Against Hate. To wirtualny bieg, który organizowany jest przez sklep dla biegaczy Allstridesin oraz maraton mostem nad kanałem. Bieg ten ma dla biegaczy wyjątkowe znaczenie. Jest wyrazem sprzeciwu skierowanym w stronę nienawiści i niesprawiedliwego traktowania drugiego człowieka. Z tego powodu medale na imprezy wirtualne o takim charakterze muszą być unikalne i symbolizować wszystkie najważniejsze wartości wyznawane przez sportowców. Mając to na uwadze, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju medale LaserCut, które zostały wręczone setce uczestników.

Medal dla uczestników Run Against Hate

Wirtualny bieg Run Against Hate odbył się w dniach 18 – 20 marca 2022 roku. Przez te kilka dni uczestnicy mogli rywalizować ze sobą w każdym zakątku świata. Jednak niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie się on odbywał, każdy uczestnik otrzymał jednakowy medal pamiątkowy. Medale na zamówienie, które przygotowaliśmy na tę okazję, charakteryzują się okrągłym kształtem, który podkreśliliśmy prostokątnym pasmem z nadrukowaną nazwą biegu. Napis umieściliśmy w centralnej części medalu oraz podkreśliliśmy zdobieniami, które nadają całości dynamizmu. Ponadto na powierzchni zdobień znajdujących się na medalu zastosowaliśmy specjalną strukturę, która odbija światło i mieni się, przyciągając wzrok. Wyrazistą i pełną kolorów nagrodę podkreśla personalizowana wstążka do medalu zachowana w stylistyce medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy