Submission Masters | LaserCut

Okrągły, nowoczesny medal z symetryczną grafiką. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 100 x 100 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Zawody w walce na chwyty

Sporty walki to szczególna dyscyplina sportu, w której liczy się spryt, umiejętności oraz siła. W głównej mierze istotną rolę odgrywa tu sprawność fizyczna, jednak umysł również jest ważny. Szczególnie jeśli chodzi o grappling. Jest to rodzaj walki wręcz, który opiera się na walce na chwyty. Zabronione są uderzenia, a zawodnicy stosują dźwignie, rzuty czy też duszenia. Jednymi z popularniejszych zawodów w tym sporcie jest Submission Masters Grappling Tournament. To zawody, które odbywają się w Monachium, a w tym roku uczestnicy rywalizowali ze sobą 6 marca. Organizator zawodów wyróżnił finalistów medalami, których przygotowanie zlecił naszej firmie.

Submission masters 3 z medalami od Tryumf

Medale na zamówienie, które przygotowaliśmy dla Submission Masters to unikalne medale LaserCut. Przygotowaliśmy je, wykorzystując najnowszą technologię cięcia laserem. Z tego powodu medale mają okrągły kształt oraz stonowaną i dopasowaną kolorystykę. Starannie dopracowaliśmy każdy element, aby dobrze widoczne były zarazem grafiki, jak i napisy. W centralnej części medalu umieściliśmy najważniejsze informacje oraz dopełniającą całość grafikę wojownika. Czerwony kolor grafik idealnie współgra z tłem. Środek otoczyliśmy symetryczną zębatką, która dodatkowo pełni funkcję oznaczającą rangę medalu. To wokół niej umieściliśmy złoty, srebrny oraz brązowy kolor.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy