Igrzyska Sportowo – Zabawowe Dzieci Przedszkolnych | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o niekonwencjonalnym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 50 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Igrzyska sportowo – zabawowe dla najmłodszych

Już we wstępnych etapach życia dziecka warto zaszczepić w nim pasję i miłość do sportu. Dzięki temu będzie ono lepiej się rozwijać zarówno w kontekście zdrowotnym, jak i społecznym. Z tego powodu już w przedszkolu organizowane są imprezy, które mają na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu. Jednym z takich wydarzeń są Igrzyska sportowo – zabawowe, które odbywają się w Lęborku. Podczas ich trwania przedszkolaki grają w różne zabawy sportowe, które skupiają się na szeregu zróżnicowanych umiejętności. Organizator, czyli Centrum Sportu i Rekreacji zadbał o to, aby wszystkie konkurencje sportowe dla dzieci były odpowiednio dopasowane. Oprócz tego stworzył świetną atmosferę pełną radości i uśmiechu, którą wzbogacały nasze pamiątkowe medale na zamówienie.

Medale pamiątkowe dla przedszkolaków w Lęborku

Dzieci lubią ładne, kolorowe prezenty. Dlatego tworząc medale na Igrzyska sportowo – zabawowe mieliśmy to w szczególnej uwadze. Już na samym początku postawiliśmy na nowatorską technologię LaserCut, która opiera się na cięciu laserem. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wykonywanie niemal dowolnego kształtu medalu. W tym przypadku ciekawa forma medalu wynika z nieszablonowego cięcia w jego centralnej części. Ponadto na powierzchnię medalu nałożyliśmy nadruk, którego głęboka kolorystyka idealnie komponuje się ze zdobieniami z motywem dziecięcym. Lśniąca powierzchnia dodatkowo przyciąga wzrok i dodaje całości dynamizmu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy