Bieg na Piątkę | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 80 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Bieg na Piątkę otwarty dla każdego sportowca

W sporcie ważne jest to, aby móc dzielić się swoimi doświadczeniami oraz emocjami z innymi. W tym celu biegacze uczestniczą w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych. Jednym z nich jest mini festiwal biegowy o nazwie RESO Suwałki Półmaraton. Organizator podzielił go na kilka rywalizacji, wśród których znajduje się Bieg na Piątkę. Jest to bieg, w którym udział może wziąć naprawdę każdy. Ze względu na dystans oraz warunki, bieg przystosowany jest do amatorów, osób wracających po kontuzjach oraz biegaczy pragnących zadebiutować. Jednak niezależnie od okoliczności przystąpienia do rywalizacji, każdy na mecie otrzyma pamiątkowy medal. Dzięki niemu sportowiec z pewnością na długo zapamięta niesamowity bieg w ramach mini festiwalu biegowego.

Impreza biegowa z charakterystycznymi medalami od Tryumf

Medale wykonaliśmy na specjalne zamówienie organizatora. Podczas ich tworzenia ważne było dla nas to, aby nagroda jasno nawiązywała do okoliczności. Dlatego nasze medale LaserCut wykonaliśmy w okrągłym kształcie, który następnie wyróżniliśmy kolorowym wycięciem na wzór cyfry 5. Dzięki temu medal jest prosty i elegancki, jednocześnie zapadając w pamięć za sprawą kolorowego nadruku, który umieściliśmy w strategicznych miejscach. Całość dopełnia spersonalizowana wstążka, która ułatwia proces wręczania oraz przechowywania medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy