V Extermynator Uniejów 2019 | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 90×90 mm
Wstążka: standardowa o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Medal przygotowany na V Extermynator Uniejów

V Extermynator Uniejów kolejny raz zgromadził na swoim starcie kilkuset zawodników. Zmagali się oni z trasą urozmaiconą o hałdy piasku, rzeki mosty, czy inne przeszkody przygotowane przez organizatora. Organizator  Extermynator Uniejów zadbał o bezpieczeństwo uczestników i oznaczenie trasy. Pamiętano również o kibicach, dla których przygotowano liczne atrakcje, które miły zachęcić ich do wzięcia udziału w następnej edycji.

Medal odlewany przygotowany specjalnie na to wydarzenie posiada wyjątkowy, nietypowy kształt. Uzyskanie takiego kształtu możliwe było dzięki zastosowaniu stalowych matryc, które perfekcyjnie oddają każdy szczegół medalu podczas odlewania.

Nietypowe projekty medali od Tryumf

Nasi projektanci bardzo lubią nietypowe i wymagające kreatywności projekty. Wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów, które czasem znacznie odbiegają od przyjętych standardów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy, czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy