IV Bieg Zeloty | Medal odlewany

Medal w kształcie głowy wilka, wygląda naprawdę niesamowicie

Cechy medalu:
Wymiary: 99 x 100 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 25mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

4 Bieg Zeloty razem z medalami Tryumf

4 Bieg zeloty został zorganizowany, aby uczcić pamięć Żołnierzy Niezłomnych. Długość trasy liczyła 5 km i prowadziła przez malownicze leśne ścieżki gminy Głogów Małopolski. Do 4 Biegu Zeloty przystąpiło 260 osób, które rywalizowały o liczne nagrody i medal odlewany naszej produkcji. Całość imprezy przebiegała w przyjaznej atmosferze, a rywalizacja sportowa była tylko dodatkiem do licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Medal przygotowany na Bieg Zeloty został odlany ze stopu cynku i aluminium. Medal w kształcie głowy wilka został wypełniony w większości białą farbą. Tylko nieliczne elementy zostały podkreślone poprzez wypełnienie czerwoną farbą. Cały medal zawiesiliśmy na standardowej biało – czerwonej wstążce. CIekawy projekt, który na pewno wyróżni się w kolekcji każdego biegacza.

Nietypowe projekty medali od Tryumf

Medale na zamówienie, które wykonujemy w naszej firmie są efektem naszej ciężkiej pracy. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie! Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy