Mistrzostwa Dzielnicy Bielany | Q-medals Premium

Cechy medalu:
Wymiary: 70 mm
Wstążka: standardowa oraz personalizowana 20 mm
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany z medalami od Tryumf

Jednymi z najważniejszych zawodów dla sportowca są mistrzostwa. Zdobycie takiego tytułu napawa dumą, dlatego organizatorzy urządzają szereg imprez, podczas których można wywalczyć mistrzostwo. Takim wydarzeniem bez wątpienia są Mistrzostwa Dzielnicy Bielany. Podczas ich trwania warszawska młodzież walczy o tytuł mistrza Bielan w lekkiej atletyce. W rywalizacjach wzięło udział ponad 200 zawodników, którzy weryfikowali swoje umiejętności w różnych dyscyplinach lekkoatletycznych. Organizator już od lat umożliwia młodym sportowcom zdrową rywalizację opartą na zasadach fair-play. Dlatego każdego roku mistrzostwa przyciągają coraz większe grono zawodników, dla których przygotowujemy unikalne medale na zamówienie.

Oryginalne medale na każdą okazję

Medal, który przygotowaliśmy specjalnie na Mistrzostwa Dzielnicy Bielany to medal stalowy wykonany w technologii Q-Medals. Dzięki niej możemy w szybki sposób tworzyć unikalne medale, jednocześnie zachowując najwyższą jakość wykonania. Medal na mistrzostwa lekkiej atletyki został urozmaicony wizerunkiem biegacza wykonanym z akrylu. Dzięki temu całość świetnie nawiązuje do klimatu zawodów oraz dodaje dynamizmu. Ponadto na powierzchnię medalu nałożyliśmy elegancki, złoty lakier, na którym następnie wykonaliśmy nadruk. Oryginalnym aspektem medalu jest fakt, że zdobienia można z łatwością wyczuć pod palcem. Tak skonstruowaną całość podkreśla wyjątkowa wstążka do medalu, która dodaje medalowi elegancki i szyku.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy