Bieg Górski Artura Hajzera | Vision Medals

Medal na Bieg Górski Artura Hajzera przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Tegoroczny Bieg Górski Artura Hajzera za nami

Biegi w Warszawie to popularna forma spędzania czasu wielu mieszkańców tego miasta. Jednak spośród warszawskich wydarzeń sportowych, jedno szczególnie się wyróżnia. To Bieg Górski Artura Hajzera, który upamiętnia postać znanego polskiego sportowca. Artur Hajzer był himalaistą, społecznikiem, aktywistą oraz twórcą wielu programów propagujących wspinaczkę. Jego dorobek sportowy oraz społeczny honorują zawody biegowe, które organizuje Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki. Organizator pragnął, aby ten bieg górski zapadł w pamięć każdemu uczestnikowi. Dlatego do przygotowania pamiątkowych medali wybrał naszą firmę. Nie tracąc zatem czasu, przystąpiliśmy do przygotowania indywidualnego projektu, na podstawie którego stworzyliśmy unikalne medale na zamówienie.

Pamiątkowe medale na Bieg Górski Artura Hajzera

Medale, które wykonaliśmy na ten wyjątkowy bieg górski, zostały wręczone wszystkim uczestnikom. Musiały zatem zostać wykonane w taki sposób, aby zachwycić każdego. Dlatego postawiliśmy na uniwersalny kształt, który urozmaiciliśmy trójwymiarowymi zdobieniami. Dodatkowym atutem są wyraziste kolory, które idealnie uzupełniają motyw górski. Co ważne, w medalach Vision kolorowy nadruk jest zawsze idealnie odwzorowany. Dzięki temu umieszczone przez nas na powierzchni medalu logo organizatora pięknie się prezentuje i świetnie komponuje z resztą. Całość zachowana w klasycznym kanonie z nowoczesnymi urozmaiceniami spełniła swój cel i przypadła do gustu każdemu uczestnikowi.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy