Bieg Liry 10km | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 68 x 70 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Oryginalne medale na Bieg Liry 10 km

Bieg Liry kolejny raz cieszył się sporym zainteresowaniem uczestników. Start oraz meta biegu znajdowały się na terenie fabryki liry. Organizator wytyczył trasę ulicami Krzywiń, a jej długość liczyła 10 km. Organizator biegu liry zadbał o zabezpieczenie techniczne oraz medyczne. Jednym z największych utrudnień była pogoda. Upalne warunki dały się we znaki i sprawdziły wytrzymałość wszystkich uczestników. Jednak mimo to biegaczom towarzyszył dobry humor. Podczas imprezy nie zabrakło również atrakcji dla dzieci w postaci zabaw integracyjnych oraz innych konkurencji sportowych. Ponadto, najlepszym biegaczom wręczono oryginalne medale wykonane na indywidualne zamówienie.

Medale odlewane dopracowywane latami

Medal, który przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie, zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby nawiązywać do ekologicznego nastawienia organizatora. Wykonaliśmy go w sprawdzonej technologii wtryskowej. Pozwala nam ona w krótkim czasie wyprodukować znaczną ilość medali z zachowaniem wysokiej jakości odlewów. Medal został dodatkowo polakierowany, co sprawiło, że jego detale mocno się wyróżniają. Medal został dodatkowo polakierowany, co spowodowało, że jego detale zostały mocno podkreślone. Wszystkie nasze medale odlewane sobie efektem wieloletniej pracy naszych specjalistów. Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się własnym parkiem maszynowym, który pozwala nam produkować medale na zamówienie w bardzo krótkim czasie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy