Bieg instalatora | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 100 x 29 mm
Wstążka: standardowa o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Bieg instalatora z ciekawymi medalami dla uczestników

Bieg instalatora przygotowany jest dla biegaczy z całej Polski, jednak mile widziane są osoby, które mają sporo wspólnego z branżą instalacyjną. Zawodnicy zostali sklasyfikowani w kategorii generalnej oraz wiekowej, a dzięki dodatkowym klasyfikacją instalator i wod-kan będą mogli zostać wyróżnieni zawodnicy z branży instalacyjnej. Na zawodników biegu instalatora czeka wiele atrakcji i niespodzianek, a na mecie czekały na nich ciekawe medale i statuetki. Trasa biegu umiejscowiona była w leśnym parku kultury i wypoczynku w Bydgoszczy, a jej długość liczyła 10 km.

Specjalny medal na bieg instalatora wykonaliśmy w technologii odlewania wtryskowego. Technika ta pozwala nam uzyskać skomplikowane kształty i wysoki poziom odwzorowania szczegółów. Odlany ze stopu aluminium z cynkiem medal to pewność, że przez długi czas zachowa swój pierwotny wygląd. Nietypowa forma medalu w kształcie płaskiego klucza oczkowego, świetnie wpasowała się w formułę biegu. W kolejnych edycjach będą do zdobycia kolejne “odlewane narzędzia” w naszym wykonaniu!

Medale odlewane wykonane z wysoką precyzją

Od początku naszej firmy przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasze medale odlewane były wykonywane z dbałością o szczegóły. Największy park maszynowy w branży wyposażony w nowoczesne technologie, znacznie pomaga nam osiągać niesamowite rezultaty w produkcji medali i trofeów. Czym jednak byłaby technologia bez ludzi, fachowców w swoich dziedzinach.
Na każdym etapie produkcji nasi doradcy oraz graficy są do dyspozycji klientów i chętnie pomogą lub podpowiedzą w stworzeniu wspaniałego medalu. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Przygotujemy darmową wycenę medali w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy