NIEPOWTARZALNY I UNIKATOWY

PROJEKT MEDALU

WSZYSTKO O CZYM MUSISZ WIEDZIEĆ …

Projekt to najważniejszy element dobrze wykonanego medalu

Świetnie zaprojektowany medal to nie tylko przedmiot, to symbol, który jest świadectwem osiągnięć, wydarzeń lub wartości. Dlatego w naszej pracy przykładamy najwyższą wagę do projektu, mając na uwadze, że jest on kluczowy dla stworzenia medalu, który z dumą będzie noszony i pokazywany przez lata.

Część medali
Część medali
Część medali
Część medali

Nasi projektanci to osoby z wieloletnim doświadczeniem, doskonale łączące estetykę na najwyższym poziomie z najnowszymi możliwościami technicznymi. Działają sprawnie, z uwagą wsłuchując się w wytyczne klientów. Stawiają sobie za cel dostarczanie projektów, które spełnią, a nawet przekroczą oczekiwania zamawiających.

Od Ciebie potrzebują kilku informacji, które znacznie ułatwią im pracę. Postaraj się opisać swój pomysł, potrzebę jak najdokładniej i z jak największą ilością szczegółów.

Informacje potrzebne do zaprojektowania medalu

Zobacz galerię medali, które
stworzyliśmy

Zrób projekt samodzielnie

Wykonujemy medale według projektów dostarczonych przez klientów

Rozumiemy, że niekiedy właśnie takie podejście jest szczególnie cenne. W przypadku własnego projektu prosimy o pliki w formacie Corel Draw (.cdr), Adobe Illustrator (.ai), PDF lub EPS. Gotowy projekt medalu przesyłamy w ciągu kilku dni. Bez względu na wielkość zamówienia usługa jest bezpłatna, jeżeli dokonasz zakupu medali według zamówionego projektu.
Dzielimy się wiedzą

Przygotowaliśmy specjalną serię artykułów, w których tłumaczymy jak krok po kroku wykonać prawidłowo taki projekt.

Zapoznaj się z naszymi instrukcjami i zacznij tworzyć niesamowite projekty medali!

Stworzyłeś projekt? Potrzebujesz wyceny?
wypełnij formularz!

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych przygotujemy wycenę i skontaktujemy się z Tobą.