Producent medali – TRYUMFTM

Życie to podróż ku zwycięstwom. Walczymy o nie każdego dnia – w szkole, na uczelni, w pracy, w sporcie, rozwijając swoje hobby, a także w życiu prywatnym – pokonując własne słabości czy ucząc się celebrować każdą chwilę, zanim ucieknie. Niekiedy walczymy o nie sami – innym razem motywując innych do walki. Droga do zwycięstwa zazwyczaj zaczyna się od marzeń i odwagi, by po nie sięgać. Potem jest ciężka praca i pokonywanie własnych ograniczeń. A kiedy już staniemy na podium – tym rzeczywistym lub tylko tym w wyobraźni, spoglądamy na drogę za nami, na zdobyte doświadczenia i ludzi, z którymi ją przebyliśmy i czujemy to, co jest najlepszą nagrodą za wysiłek TRYUMF.

W firmie Tryumf od ponad 25 lat nagradzamy takich, jak Ty, dostarczając trofea dla zwycięzców w różnych dziedzinach. Wiemy, jak ważny jest moment zwycięstwa i dlatego co roku, z wielką pasją przygotowujemy nową ofertę trofeów dla wszystkich tych, którzy chcą walczyć i zwyciężać. Dbamy, by były różnorodne i niezwykłe oraz dostępne w szerokim wyborze, od ręki, poprzez setki sklepów partnerskich w Polsce. Jesteśmy polską firmą rodzinną, w której pasja tworzenia łączy się z etosem konsekwentnej pracy. Wierzymy w marzenia i nie boimy się o nie walczyć – a skoro tak – dobrze znamy smak porażek jak i zwycięstw.

Zapraszamy Cię zatem do świata medali – wybierz te, które sprawią, że słowo TRYUMF nabierze nowego, jeszcze lepszego znaczenia.

Najnowocześniejszy park maszynowy w Polsce, najlepsza technologia, najwyższej jakości sprzęt i materiały – to jest nasza codzienność.
Dla nas praktycznie nic nie jest niemożliwe. Klient zawsze jest zadowolony i otrzymuje na czas to, czego oczekuje – to są nasze cele.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości medali na zamówienie, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie unikalne i wyjątkowe.

Możemy wykonać dla Państwa medale w dowolnym w kształcie i kolorze – wszystko w niezrównanej wysokiej jakości.
Projekty graficzne medali przygotowuje zespół doświadczonych projektantów, którzy pracują z pasją i poświęceniem.

 

Produkujemy rocznie ponad 600 tyś sztuk medali odlewanych.

Wiemy jak robić to najlepiej.

 

tryuf_o_nas_foto

Potrzebujesz pomocy w doborze medalu?

Nasi doradcy, którzy posiadają niesamowite doświadczenie, bardzo chętnie doradzą i podpowiedzą w każdej kwestii związanej z medalami.