Zimowy Maraton na Raty | Vision Medals

Na bieg Zimowy Maraton na Raty przygotowaliśmy nieszablonowy medal Vision. Jest to srebrny medal w kształcie śnieżynki z kolorowymi zdobieniami. Całość uzupełnia trójwymiarowy napis z nazwą wydarzenia. 

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Medale z charakterem na Zimowy Maraton na Raty

Zima to szczególny czas dla fanów biegania. Parki i ścieżki pustoszeją, a trening na zewnątrz wybierają najwytrwalsi. Ci sportowcy często decydują się na wzięcie udziału w zawodach sportowych. Jednym z nich jest Zimowy Maraton na Raty, który zgodnie z nazwą podzielony jest na kilka etapów. Jest ich dokładnie siedem, a każdy bieg zimowy zwieńcza wyjątkowa pamiątka. Są nią nasze medale na zamówienie, które wykonaliśmy w naszym najnowocześniejszym parku maszynowym w branży. Dzięki jego szerokim możliwościom stworzyliśmy wyjątkowe medale zimowe, które zapadają w pamięć i stanowią idealny symbol zwyciężania.

Poczuj klimat wygrywania z naszymi medalami

Na Zimowy Maraton na Raty zdecydowaliśmy się stworzyć medale Vision urozmaicone indywidualnie zaprojektowanymi zdobieniami. Medale biegowe, które stworzyliśmy, mają srebrny kolor i wyróżniają się oryginalnym kształtem, przypominającym śnieżynkę. Dzięki niemu całość idealnie zwieńcza biegi zimowe i kojarzy się z zimową atmosferą. Dopracowane zdobienia wykonane techniką nadruku przyciągają również wzrok na medale. Przedstawia on nazwę wydarzenia, a dzięki wyrazistej kolorystyce zapada w pamięć. Wszystko to wieńczy spersonalizowana wstążka, na której powierzchni znajdują się logotypy organizatorów oraz partnerów imprezy. Dzięki temu wyróżnieniu z pewnością wesprą oni kolejną edycję tego kultowego biegu zimowego.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy