Zimowa Poniewierka | Vision Medals

Specjalnie zaprojektowalismy medale Vision dla uczestników Zimowej Poniewierki. Oryginalny, geometryczny kształt z kolorowym nadrukiem i motywem płatka śniegu, połączony z różnokolorowymi wstążkami, to ukoronowanie indywidualnego sukcesu sportowca.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 55 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, oryginalny kształt

Opis

Zimowa Poniewierka, czyli sportowa rywalizacja w zimowej atmosferze

Zima nieszczególnie zachęca do uprawiania sportów. Dlatego osoby, które uprawiają sporty zimowe, zasługują na specjalne wyróżnienie. Ich wytrwałość oraz pasja do sportu przezwyciężają chłód i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dobrze wie o tym organizatorów biegów Zimowa Poniewierka, który dla uczestników przygotował wyjątkowe nagrody. Ten sportowo – edukacyjny bieg zwieńczyły nasze oryginalne medale na zamówienie. Ich przygotowaniem zajęliśmy się w pełni samodzielnie, dzięki czemu mogliśmy zadbać o każdy etap produkcji. To z kolei dało naszemu Klientowi gwarancję wysokiej jakości oraz pewność, że zamówienie będzie zgodne z wszelkimi wytycznymi.

Bieg z nowoczesnymi medalami od Tryumf – zdobywaj swój sukces z nami!

W naszej firmie do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Dlatego na zimowy bieg przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane medale Vision. Mają one oryginalny, geometryczny kształt, który wykonaliśmy za pomocą dedykowanej matrycy. Medale na biegi zimowe zostały dodatkowo urozmaicone kolorowym nadrukiem, znajdującym się w centrum. Zdobienia wyróżniają się wyrazistą kolorystyką oraz wzorem płatka śniegu, który idealnie wpisuje się w klimat zimowych rywalizacji. Całość dopełniają różnokolorowe wstążki z nadrukowanymi zdobieniami. Wszystko to sprawia, że medale stanowią idealny sposób uhonorowania indywidualnego sukcesu sportowca. Dzięki temu uczestnik poczuje się doceniony i z pewnością wróci na kolejną edycję zawodów biegowych.

 

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy