XIX Zimowy Bieg Trzech Jezior | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na XIX Zimowy Bieg Trzech Jezior. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z wyrazistą kolorystyką oraz charakterystycznymi, biegowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: elementy wypełnione kolorem

Opis

Tegoroczny Zimowy Bieg Trzech Jezior za nami

Na pytanie, czy warto biegać zimą, z pewnością pozytywnie odpowiedzieli wszyscy uczestnicy, którzy zdecydowali się na Zimowy Bieg Trzech Jezior. W tym roku była to już 19. edycja. Bieg Trzech Jezior, a właściwie jego trasa znajduje się w malowniczej okolicy kompleksu leśnego Nadleśnictwa Gołąbki. Zimowy bieg przebiega również wokół trzech jezior: Przedwieśnie, Wieśniata oraz Długie. Łącznie jest to około 15 km trasy, z której około 90% to leśne drogi. Dzięki temu bieganie w zimę na tym terenie gwarantuje niesamowite widoki. Organizator biegu zatroszczył się o naprawdę każdy szczegół imprezy włącznie z medalami, których przygotowanie zlecił nam.

Oryginalny medal na Bieg Trzech Jezior

W ciągu roku organizowanych jest naprawdę wiele imprez biegowych, dlatego organizatorzy starają się, aby nagrody biegowe, które wręczają, wyróżniały się na tle innych. Jako producent, ale również sklep z medalami dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia medalu jedynego w swoim rodzaju. Medale na zamówienie wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu. Przykładem tego są tegoroczne medale biegowe. Medale odlewane o skośnym, zapadającym w pamięć kształcie z postaciami ukazanymi w ruchu przykuwają wzrok, a wyrazista kolorystyka podkreśla najistotniejsze informacje zamieszczone na nagrodzie. Ponadto medal wyróżnia się wyczuwalną pod palcami strukturą, dzięki której nabiera przestrzeni. Całość dopełnia sublimacyjna wstążka do medalu, ułatwiająca jego wręczanie i przechowywanie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „XIX Zimowy Bieg Trzech Jezior | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 14 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy