Wzorowy Absolwent | Vision Medals

Medal Wzorowy Absolwent przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 65 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Wzorowy absolwent szkoły podstawowej w Policach

Aby uczeń uzyskał na koniec roku najwyższą, wzorową ocenę ​​​​​​​ musi każdego dnia poświęcać nauce naprawdę sporo czasu. Na średnią ocen składają się bowiem zarówno prace domowe, sprawdziany, jak i aktywności dodatkowe. Dlatego na tytuł ,,Wzorowy Absolwent” zasłużyli uczniowie z bardzo dobrą średnią. Takich uczniów w szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach było naprawdę wielu. Z tego powodu rada szkoły postanowiła wręczyć każdemu pamiątkowy medal. Jego przygotowaniem zajęła się nasza firma, która dla każdej klasy kończącej szkołę przygotowała unikalne nagrody. Szkoła w Policach wręczyła je podczas tegorocznego zakończenia roku szkolnego.

Wzorowy absolwent uhonorowany medalem od Tryumf

Bycie absolwentem szkoły to coś więcej niż tylko zwyczajny tytuł. To przepustka do tego, aby pnąć się po kolejnych szczeblach edukacji i zdobywać cenną wiedzę. Wie o tym każdy wzorowy absolwent szkoły podstawowej w Policach, a dodatkowo przypominać mu będzie o tym kolorowy medal Vision. Pamiątkowy medal został wykonany z wysokociśnieniowego odlewu, na którego powierzchnię nanieśliśmy kolorowy nadruk. W centralnej części nagrody umieściliśmy idealnie odwzorowane logo szkoły, wokół którego znajdują się zdobienia nawiązujące do szkolnego życia. Całość wykonaliśmy w owalnym kształcie, który przełamaliśmy u dołu. Ponadto medal dopełnia sublimacyjna wstążka w dopasowanym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy