Warszawska Olimpiada Młodzieży | LaserCut

Unikalny medal dwustronny wykonany na Warszawską Olimpiadę Młodzieży charakteryzuje się delikatnie zaokrąglonym kształtem. Na jego powierzchni znajduje się kolorowy nadruk z logotypem organizatora oraz Miasta Warszawy.

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Warszawska Olimpiada Młodzieży, czyli skuteczny sposób promowania sportu

Już od ponad 60 lat w sercach Warszawiaków gości wyjątkowa olimpiada w Warszawie, której celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Warszawska Olimpiada Młodzieży rozwija również talenty sportowe oraz jest szansą dla młodych zawodników, pragnących zdobyć doświadczenie sportowe. Olimpiada Warszawska organizowana jest przez Miasto Warszawa wraz ze współpracą klubów sportowych, szkół oraz innych instytucji sportowych. Organizatorzy, zrzeszając młodych sportowców umożliwiają im rywalizację w warunkach fair-play pełną radości oraz sportowej atmosfery. Wszystko to zwieńczają medale olimpijskie, które stanowią symbol reprezentujący różne dyscypliny sportowe. W tym roku ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która na co dzień tworzy oryginalne medale na zamówienie.

 Oryginalne medale na zamówienie dla każdego uczestnika

Nasza firma zrealizowała już wiele oryginalnych projektów. Wśród nich są medale LaserCut, które charakteryzują się nowoczesnym designem. Przykładem takiej realizacji są medale dla dzieci i młodzieży, które przygotowaliśmy na warszawską olimpiadę. Nasze medale dla dzieci na zamówienie są dwustronne oraz mają unikalny, delikatnie zaokrąglony kształt. Co więcej, na ich powierzchni znajduje się kolorowy nadruk z logotypem organizatora oraz Miasta Warszawy. Ze względu na wielość dyscyplin zorganizowanych w ramach olimpiady, na rewersie medalu umieściliśmy również nadruk ze zdobieniem dedykowanym sportowi. Dzięki temu uczestnicy poczują się indywidualnie wyróżnieni i na dłużej zapamiętają okoliczność zdobycia nagrody. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka sublimacyjna dopasowana do złotego odcienia medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy