Warmia Run Challenge | Vision Medals

Medal na Warmia Run Challenge przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Nowe wydarzenie w kalendarzu biegowym – Warmia Run Challenge

Bieganie staje się coraz popularniejsze. Świadczy o tym fakt, że każdego roku pojawiają się nowe zawody biegowe. Jednym z takich wydarzeń jest Warmia Run Challenge. To wyzwanie biegowe, które odbywa się na trzech dystansach – 5 km, 10 km oraz 21,1 km. Miejscem rywalizacji jest Olsztyn, natomiast osoba, która pokona każdy dystans, otrzyma zaszczytny tytuł Hero WRC. W tym roku odbyła się pierwsza edycja tego biegu. Organizator za jego cel obrał promowanie uprawiania sportu oraz aktywnego spędzania urlopu. Ponadto, aby odpowiednio uhonorować wszystkich uczestników, zlecił nam przygotowanie pamiątkowych medali, które wykonaliśmy zgodnie z indywidualnym projektem.

Kolorowe medale na I edycję Warmia Run Challenge

W biegu Warmia Run Challenge mógł wziąć udział naprawdę każdy. Oprócz głównego biegu zorganizowane zostały również biegi dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu wydarzenie miało charakter rodzinny. Klimat tego wydarzenia w pełni oddają przygotowane przez nas medale Vision. Wykonaliśmy je w kształcie koła o nieregularnych zdobieniach, które przyciągają wzrok. W oczy rzuca się również kolorowy nadruk, który idealnie pasuje do całości. Ponadto, w centralnej części medalu umieściliśmy logo organizatora spójne z jego identyfikacją wizualną. Dzięki temu medal jest z łatwością kojarzony z tym wydarzeniem. Całość dopełnia delikatnie lśniąca powierzchnia.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy