Wąbrzeska Dziesiątka | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 100 x 85 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Wąbrzeska Dziesiątka, czyli wyjątkowy bieg ulicami miasta

Biegać można właściwie wszędzie. Świadczy o tym różnorodność okoliczności, w jakich odbywają się zawody biegowe. Sportowcy mogą bowiem uczestniczyć w biegach górskich, maratonach czy też biegach miejskich. Jednym z przykładów wykorzystania miejskiej infrastruktury jako toru biegowego jest Wąbrzeska Dziesiątka. Ten wyjątkowy bieg miejski już po raz piąty przyciągnął grono sportowców spragnionych rywalizacji na najwyższym poziomie. Z tego powodu organizator postanowił odpowiednio wynagrodzić najlepszych z najlepszych, przygotowując oryginalne medale na zamówienie. Ich wykonaniem zajęliśmy się osobiście, a dzięki dostępowi do najnowocześniejszego parku maszynowego w branży, mogliśmy kontrolować każdy etap produkcji. To dało organizatorowi pewność, że zamówione przez niego medale LaserCut są najwyższej jakości.

Wąbrzeska Dziesiątka z niepowtarzalnymi medalami od Tryumf

Wszystkie medale, które tworzymy, są w pełni dopasowane do wydarzenia, na którym są wręczane. Oznacza to, że swoim wyglądem nawiązują do najważniejszych jego elementów. Na bieg Wąbrzeska Dziesiątka przygotowaliśmy zatem medale, które kojarzą się z bieganiem. W tym celu wykorzystaliśmy cięcie laserowe, dzięki któremu mogliśmy wykonać medal w dowolnym kształcie. Tak powstały ciekawe medale, na które następnie nanieśliśmy zdobienia w postaci kolorowego nadruku UV. Wszystko to pokryliśmy lakierem, który dodaje całości elegancji, estetycznie lśniąc w świetle.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy