Ursynowski Bieg Passy | Vision Medals

Passy Ursynowski Bieg to nie tylko wyzwanie fizyczne, ale również okazja do zdobycia pięknego medalu biegowego. Specjalnie dla uczestników przygotowaliśmy medal Vision, który zachwycił swoim ciekawym designem.
Cechy medalu:
Wymiary: 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Ursynowski Bieg Passy – radosne wydarzenie dla każdego biegacza

W październiku, blisko 800 zawodników zebrało się w Ursynowie, by wziąć udział w niezwykle radosnym biegu. XXIV Ursynowski Bieg Passy odbył się pod Kopą Cwila, a jego organizatorem był Urząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy współpracy Fundacji Violet Kiwi. Bieg w Ursynowie postawił przed zawodnikami kilka wyzwań, jednak wszyscy dotarli do mety, zdobywając pamiątkowe medale biegowe. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która każdego dnia tworzy unikalne medale na zamówienie. Dzięki nim każda impreza zyskuje niepowtarzalne symbole zwycięstwa, o których uczestnicy pamiętają przez naprawdę długi czas.

Kolorowe medale z okazji biegu od Tryumf

Nagrody, które przygotowaliśmy na Ursynowski Bieg Passy to medale dla dzieci oraz dorosłych. W biegu mogły bowiem wziąć udział osoby w każdym wieku. Specjalnie na warszawski bieg zaprojektowaliśmy więc kolorowe medale Vision wykonane z wysokociśnieniowego odlewu. Ich znakiem charakterystycznym jest kolorowy nadruk, który idealnie odwzorowuje logo z grafiką biegnącego niedźwiedzia. Ponadto, na powierzchni medalu znajdują się trójwymiarowe zdobienia wyczuwalne pod opuszkiem palców. Są nimi nazwa wydarzenia oraz data, które przypominają o okoliczności zdobycia medalu. Całość ma jednolity srebrny kolor oraz zwieńczona jest dopasowaną stylistycznie wstążką. Wszystko to sprawia, że medale pięknie się prezentują, dzięki czemu przynoszą ogromną radość obdarowanym.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy