UltraPark | Vision Medals

Medal na bieg UltraPark przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 55 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

UltraPark – bieg dla prawdziwie wytrwałych

Bardziej doświadczeni biegacze stale poszukują wyzwań. Z pewnością jednym z nich jest bieg UltraPark, który organizuje Pabianicki Klub ,,O co biega”. W tym roku uczestnicy rywalizowali ze sobą w maju i mieli do wyboru dwa dystanse. Pierwszy ultra bieg liczył 100 km, natomiast drugi 50 km. Biegacze musieli je pokonać w odpowiednio 48 oraz 24 godziny. Oba biegi uzyskały atest PZLA i prowadziły przez asfaltową, płaską pętlę. Po upłynięciu czasu organizator dał biegaczom sygnał dźwiękowy, po którym sprawdzano pokonany dystans. Dla wszystkich, którzy ukończyli bieg, przygotowaliśmy unikalne medale pamiątkowe ze sportowym motywem.

Oryginalnie wykonane medale na bieg UltraPark

Tak wyjątkowe wydarzenie zasługuje na równie wyjątkową oprawę. Jednym z jej podstawowych czynników są nagrody, które dla wielu stają się symbolem biegu. Dlatego na bieg UltraPark przygotowaliśmy wyraziste medale Vision, które wyróżniają się bogatą kolorystyką oraz najnowszą technologią. Wykonane przez naszą firmę medale mają ciekawy kształt oraz symbolikę, która nawiązuje zarówno do organizatora, jak i dyscypliny. Na powierzchni medalu umieściliśmy eleganckie logo wydarzenia oraz wypukłe, wyczuwalne pod palcami zdobienia. Całość dopełnia głęboka kolorystyka oraz perfekcyjnie wykończona postać przedstawiająca biegacza. Dodatkowym aspektem, zwiększającym elegancję jest personalizowana wstążka dopasowana kolorystycznie i ułatwiająca wręczanie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy