Turniej Telnap Telecam Cup | Vision Medals

Medal na Turniej Telnap Telecam Cup przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 60 mm
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk, kształt logo

Opis

Medale w kształcie logo na Turniej Telnap Telecam Cup

Badminton to sport, w którym również można osiągać wielkie sukcesy. Przyczynia się do tego turniej w badmintona, podczas którego sportowcy rywalizują ze sobą. W tym roku Akademia Badmintona w Warszawie stworzyła ku temu idealną okazję, organizując Turniej Telnap Telecam Cup. Organizator podzielił to widowisko na sześć cykli. W trakcie pierwszego najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale na zamówienie. Ich realizacją zajęliśmy się osobiście, angażując doświadczonych pracowników oraz najnowocześniejszą technologię. Wszystko po to, aby medale pięknie się prezentowały i spełniały wszystkie oczekiwania Klienta.

Turniej Telnap Telecam Cup zwieńczony oryginalnymi medalami

Nagrody to nie tylko piękne pamiątki, ale również wizytówki imprezy, na której są wręczane. Dlatego medale Vision, które stworzyliśmy na turniej, idealnie nawiązują do znaku charakterystycznego organizatora. Dzięki ogromnym możliwościom personalizacyjnym stworzyliśmy medal w kształcie oraz kolorystyce logotypu Akademii. Idealnie odwzorowaliśmy wszystkie detale, skupiając się na tym, aby całość zapadała w pamięć. Co więcej, medal wykonaliśmy w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej oraz brązowej. Dzięki temu organizator mógł łatwo wyróżnić sportowców, stojących na podium. Całość uzupełnia wstążka sublimacyjna z nadrukowanymi nazwami oraz logotypami sponsorów. Takie wyróżnienie z pewnością sprawi, że zechcą oni wesprzeć kolejne edycje tego wydarzenia.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy