Turniej Karate Raven Cup Kórnik | LaserCut

Oryginalny medal przygotowany na Otwarty Turniej Karate Raven Cup Kórnik o zaokrąglonym kształcie, który urozmaica kolorowy nadruk z motywem sztuk walki. Zdobienia znajdujące się na obu stronach medalu wykończone z największą precyzją.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Otwarty turniej dla karateków w ramach Raven Cup Kórnik

Ponad 300 zawodników wzięło udział w turnieju zorganizowanym przez klub sportowy w Kórniku. Ten otwarty turniej sportowy charakteryzuje się tym, że mogli wziąć w nim udział zarówno zawodnicy związani z klubem organizującym, jak i inni sportowcy z klubów z całego kraju. Turniej karate skierowany jest do zawodników w różnych kategoriach wiekowych, jednak ich wiek nie mógł przekraczać 17 lat. Dzięki temu zawody w karate zorganizowane w ramach Raven Cup łączyły dzieci oraz młodzież pasjonujące się tym sportem. Turniej miał na celu promowanie karate jako sportu, rozwijanie umiejętności zawodników oraz dostarczenie zdrowej rywalizacji. Stanowił również świetną okazję do wyróżnienia najlepszych karateków, którzy otrzymali pamiątkowe medale na zamówienie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii każdego dnia produkuje oryginalne medale dla dzieci na zamówienie.

Medale dla uczestników turnieju wykonane w trzech odsłonach kolorystycznych

Na tegoroczne zawody w karate przygotowaliśmy nowoczesne medale cięte laserowo. Nasze medale LaserCut wyróżniają się również niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki temu idealnie oddają klimat wydarzenia, na którym są wręczane. Z tego powodu Raven Cup zwieńczyły medale dla dzieci i młodzieży wykonane w tej nowatorskiej technologii. Nagrody mają zaokrąglony kształt, który urozmaica kolorowy nadruk z motywem sztuk walki. Zdobienia znajdujące się na obu stronach medalu są precyzyjnie wykończone, a podobiznę walczących postaci można dodatkowo poczuć pod opuszkiem palców. Co więcej, całość lśni w świetle, przyciągając wzrok i skupiając uwagę na najważniejszych elementach medalu. Wśród nich znajdują się logo organizatora oraz  napisy z nazwą wydarzenia. Za ich sprawą uczestnicy na dłużej zapamiętają okoliczność zdobycia tej wyjątkowej nagrody. Całość zwieńcza dopasowana kolorystycznie wstążka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy