Turniej Judo w Michałowicach | Vision Medals

Dzieci biorące udział w turnieju judo, otrzymały oryginalne nagrody w nowoczesnej odsłonie. Kolorowy nadruk z grafiką walczących postaci nadaje nagrodom klimat turnieju judo.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Turniej Judo w Michałowicach po raz czwarty wyłonił najlepszych wojowników

Judo to sport, który pozytywnie wpływa na różne aspekty rozwoju człowieka. Jego regularne uprawianie poprawia sprawność fizyczną oraz kształtuje charakter. Dlatego warto zachęcać najmłodszych do rozpoczęcia przygody z judo. Promowaniem tego sportu zajmują się organizatorzy judo dla dzieci, czyli zajęć, które zwieńcza Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Michałowice. Podczas jego trwania dzieci rywalizowały ze sobą w pojedynkach podzielonych na kategorie wagowe i wiekowe. Upamiętnieniem tej wyjątkowej akcji sportowej były nasze medale na zamówienie. Stały się one nie tylko pamiątką zwycięstwa, ale również symbolem zdrowej rywalizacji w ramach judo.

Srebrny medal z nadrukiem od Tryumf

Tegoroczne zawody judo zwieńczyły oryginalne medale w nowoczesnej odsłonie. Wykonane przez nas medale Vision mają okrągły kształt, który urozmaiciliśmy pofalowanymi brzegami. Wszystko to osiągnięto za pomocą odlewu wysokociśnieniowego oraz specjalnie zaprojektowanej matrycy, która umożliwiła nam stworzenie oryginalnego kształtu. Medale dla dzieci, biorących udział w turnieju wypełnione są kolorowym nadrukiem z grafiką walczących postaci. Dzięki temu nagrody idealnie wpisują się w klimat zawodów judo. O unikalności medalu świadczą również trójwymiarowe zdobienia w postaci nazwy imprezy. Dzięki niej uczestnicy na dłużej zapamiętają okoliczność zdobycia nagrody sportowej. Całość dopełnia spersonalizowana wstążka sublimacyjna w jasnym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy