Triathlon Sieraków 2021 | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany dla uczestników Triathlon Sieraków 2021. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium.

Cechy medalu: 
Wymiary: 78 x 80 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem, elementy obrotowe

Opis

Czym jest triathlon?

To sport wytrzymałościowy, który łączy ze sobą pływanie, jazdę na rowerze oraz bieganie na różnych dystansach. Długość odcinków, którą uczestnicy mają do pokonania zależy od rodzaju triathlonu:

  • olimpijski – 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu,
  • iron man – 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42 km biegu,
  • ultra – to wielokrotności iron man.

Trening do triathlonu powinien zacząć się już pół roku przed planowanym wyścigiem. Każda z dyscyplin wymaga innego podejścia treningowego. Ważne jest aby trenować w różnych warunkach atmosferycznych i na różnych nawierzchniach.
Solidne przygotowanie się do wyścigu, odpowiedni sprzęt oraz motywacja to gwarancja, że uda się nam ukończyć wyścig.

 

Triathlon Sieraków 2021

Ponieważ, kolejny raz nasze medale odlewane pojawiają się na Triathlon Sieraków, chcieliśmy wykonać coś specjalnego. W tym roku dla uczestników wyścigu triathlonowego w Sierakowie czekają unikatowe medale triathlonowe z obrotowym elementem. Ciężki wyścig wymaga adekwatnej nagrody. Bez wątpienia nasz medal, utrzymany w stylistyce Triathlonu Sieraków spodoba się uczestnikom i będzie powodem do dumy!
3-dniowe zmagania najtwardszych zawodników rozpoczną się już we wrześniu. Ponieważ, zostało jeszcze kilka miesięcy do wydarzenia, warto zapisać się na imprezę i rozpocząć trening jak najszybciej!  Aktualne informacje na temat imprezy oraz zapisy znajdują się na stronie organizatora. Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Medale triathlonowe od Tryumf

Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju medale na imprezy biegowe i triathlonowe. W swojej historii wykonaliśmy setki tysięcy takich medali według indywidualnych projektów naszych klientów. Medale triathlonowe przybierały różne formy. Jedne były wykonane w tradycyjnych kształtach, inne miały nietypowe wymiary. Mogły tworzyć serię medali lub posiadały ruchome elementy. Dlatego, lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego medalu na zawody triathlonowe!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy