Triathlon Bielański | Vision Medals

Medale na Triathlon Bielański oraz Aquathlon Bielański przygotowane, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 40 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Seria medali na Triathlon Bielański i imprezy towarzyszące

Warszawscy pasjonaci sportu już po raz ósmy mogli wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu sportowym organizowanym na Bielanach. Jego organizator postanowił zaktywizować każdego, tworząc bardziej i mniej wymagające konkurencje. Triathlon Bielański przeznaczony został dla bardziej doświadczonych zawodników, natomiast Aquathlon Bielański sprzyjał uczestnictwu amatorów. Decydując się na Triathlon Bielański, zawodnicy mieli do pokonania 400 m pływania, 12 km kolarstwa oraz 4 km biegu przełajowego. Z kolei uczestnicy Aquathlonu musieli przebyć 200 m płynąc oraz 1 km biegnąc. Niezależnie od wybranego dystansu każdy zawodnik otrzymał na mecie pamiątkowy medal na zamówienie. Jego wykonaniem w całości zajęła się nasza firma, która dołożyła wszelkich starań, aby realizacja była w pełni zgodna z oczekiwaniami Klienta.

Nowoczesne medale dopasowane do każdego wydarzenia

Stworzenie pięknej oraz spójnej serii medali to nie proste zadanie. Jednak dzięki naszej pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu udało nam się wykonać zachwycające i dopasowane medale Vision. Mają one prostokątny kształt i wykonane są z solidnego, wysokociśnieniowego odlewu. Dzięki temu są trwalsze i dłużej zachwycają. Oprócz tego wypełniliśmy je kolorowym nadrukiem, przyciągającym wzrok. Medale wyróżnia również trójwymiarowe zdobienie, które uwypukla nazwę kategorii, podczas której wręczana jest nagroda. Dzięki temu całość zyskuje nowoczesny design, który dodatkowo podkreśla spersonalizowana wstążka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy