Szczodruszka Zimowe Przesilenie | Vision Medals

Wyjątkowe medale biegowe, które wykonaliśmy dla uczestników Szczodruszka Zimowe Przesilenie. Wyróżnia je designerski kształt oraz ciekawą grafikę z logo organizatora. Dodatkowo medale są patynowane, dzięki czemu nabierają charakteru. Całość uzupełniona jest spersonalizowaną wstążką.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 X 65 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Szczodruszka Zimowe Przesileniebieg zimowy dla wytrwałych

Bieganie zimą to wyzwanie, którego podejmują się naprawdę wytrwali sportowcy. Co więcej, mimo niesprzyjających warunków uczestniczą oni w zawodach, a jedną z takich imprez jest Szczodruszka Zimowe Przesilenie. Jej organizatorzy już od kilku lat dbają o to, aby zawodnicy byli zadowoleni z biegu zimowego, dzięki czemu co roku ich liczba wzrasta. Oprócz świetnie przygotowanej trasy oraz niezapomnianych przeżyć wśród malowniczych pejzaży Pogórza Dynowskiego na biegaczy czekały pamiątkowe medale na zamówienie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która postarała się o to, aby ich design oddawał klimat zimowego przesilenia.

Zachwycające medale na bieg zimowy

Medale biegowe na Zimowe Przesilenie powstały na podstawie indywidualnego projektu, który zakładał wykorzystanie wysokociśnieniowego odlewu. Dzięki temu gotowy produkt ma być trwały i solidny, służąc obdarowanemu przez wiele długich lat. Co więcej, medale odlewane cechują się wyjątkową elegancją, którą w tym projekcie dodatkowo wspomaga patynowanie. Całość ma piękny i nietypowy kształt, który wzbogaca duże zdobienie znajdujące się w samym środku. Przedstawia ono głowę zwierzęcia, która stanowi logo organizatora. Zdobienia pokryte są kolorowym nadrukiem o pięknej i delikatnej barwie. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka z nazwą imprezy.
Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy