Świąteczny Turniej Siatkówki | LaserCut

Oryginalny medal stalowy na Świąteczny Turniej Siatkówki o oryginalnym kształcie ze śnieżynką wykonaliśmy w trzech klasycznych kolorach.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Trójkolorowe medale na Świąteczny Turniej Siatkówki

Święta to wyjątkowy czas, który spędza się w gronie najbliższych. Jednak dla sportowców bliscy to nie tylko rodzina, ale również drużyna, z którą spędzają długie godziny na treningach. Dlatego UKS Sparta postanowiło zorganizować wyjątkowy Świąteczny Turniej Siatkówki, w którym udział wzięło aż jedenaście drużyn w trzech grupach. Organizator zadbał o to, aby uczestnicy się nie nudzili. Rywalizacja trwała bowiem aż 10 godzin, a jej zwieńczeniem stały się medale na zamówienie przygotowane przez naszą firmę. Co ważne, każdy element imprezy świetnie wpisywał się w świąteczny klimat rywalizacji, sprawiając, że mecz siatkówki zostanie na długo zapamiętany.

Świąteczny Turniej Siatkówki ze śnieżynkowymi medalami

Świąteczny mecz w Grodzisku Mazowieckim przyniósł uczestnikom wiele radości. Sprawiły to m.in. medale siatkarskie, które organizatorzy wręczyli wygranym drużynom. Stworzone przez nas medale dla siatkarzy to medale LaserCut wykonane z metalu ciętego za pomocą lasera. Jego precyzyjne cięcie umożliwiło nam zaprojektowanie medalu o bardzo oryginalnym kształcie. Wyróżnia się on bowiem motywem śnieżynki, który widoczny jest po lewej stronie medalu oraz w jego środku. Oprócz tego medale wykonaliśmy w trzech klasycznych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym i pokryliśmy je lśniącym lakierem. Na ich powierzchni umieściliśmy również kolorowy nadruk z nazwą wydarzenia i logo organizatora. Całość zwieńcza mocna wstążka w dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy