Strażacki Rajd Rowerowy | Vision Medals

Medal na Strażacki Rajd Rowerowy przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Strażacki Rajd Rowerowy na 30-lecie PSP

Strażacy każdego dnia ryzykują swoje zdrowie, ratując życie setkom poszkodowanych. W Braniewie Państwowa Straż Pożarna już od 30 lat służy pomocą potrzebującym mieszkańcom. Z okazji tak ważnego wydarzenia organizator rocznicy postanowił urozmaicić ją o sportowe doznania. Dlatego wyznaczył trzydziesto kilometrową trasę rowerową, podczas której rywalizowało ze sobą ponad pięćdziesiąt osób. Strażacki Rajd Rowerowy prowadził przez urokliwe i wymagające ścieżki z Braniewa do Zaporowa. Na mecie wyścigu rowerowego organizator uhonorował wszystkich uczestników odpowiednimi nagrodami. Były nimi pamiątkowe medale na zamówienie, które w całości wykonała nasza firma.

Solidne medale na Strażacki Rajd Rowerowy

Wytrwałość i zaciętość musi być odpowiednio wynagrodzona. Dlatego na 30-lecie istnienia Państwowej Straży Pożarnej przygotowaliśmy piękne medale Vision z wyjątkowym motywem strażackim. Wykonane przez nas medale mają ciekawy, geometryczny kształt z zaokrągleniem w górnej części. Co więcej, oprócz motywu strażackiego w oczy rzuca się również motyw kolarski, który podkreśla kolorowy nadruk UV. Jego wyrazisty i głęboki odcień idealnie komponuje się z całością i pasuje do designu. Oprócz tego wszystkie zdobienia podkreślają wypukłości, które wykonaliśmy, wykorzystując technikę 3D. Dzięki niej najważniejsze elementy można z łatwością wyczuć pod opuszkiem palca. Medal dopełnia spersonalizowana wstążka wykonana w dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy