Strażacki Bieg Darzlubski | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Strażacki Bieg Darzlubski zrzeszający strażackie rodziny

Bycie strażakiem to bardzo odpowiedzialne zadanie. Polega ono na tym, aby każdego dnia narażać swoje życie, chroniąc życie innych. Próbując docenić trud i poświęcenie ochotników często organizowane są imprezy strażackie. W ich trakcie strażacy dają pokaz swoich umiejętności. Jednym z takich wydarzeń jest Strażacki Bieg Darzlubski. Jest to nie tylko rywalizacja dla strażaków, ale również bieg rodzinny. Organizator zaplanował ten strażacki bieg w Darzlubie, a jego trasę wytyczała Puszcza Darżlubska. Ponadto podzielił bieg na kategorie ze względu na wiek, dlatego zarówno dzieci, jak i dorośli mieli równe szanse na wygraną. Dla każdego na mecie czekał wyjątkowy pamiątkowy medal, który wykonaliśmy na specjalne zamówienie.

Wyróżniający się medal na bieg strażacki

Impreza dla strażaków powinna być odpowiednio przygotowana. Jeśli w jej trakcie organizator zaplanował wręczanie nagród, to powinien również zadbać o ich najwyższą jakość. Dlatego w roli producenta nagród na Strażacki Bieg Darzlubski została wybrana nasza firma. Podczas wyboru technologii tworzenia medalu, zdecydowaliśmy się na LaserCut, który umożliwia wykonanie dowolnego kształtu. Dzięki temu medal przypomina kształtem płomień. Jego czarną, wyrazistą kolorystykę wzbogaciliśmy kolorowymi zdobieniami z motywem żółwia. Ponadto na powierzchnię zdobień nanieśliśmy lakier, który odbija światło i przyciąga wzrok. Całość podkreśla idealnie dopasowana, personalizowana wstążka do medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy