Stacja Pogodne Suwałki | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na Stację Pogodne Suwałki. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: srebrny
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorem

Opis

Impreza dla Ludzi Północy

Zimą trudniej utrzymać jest formę, ponieważ pogoda nie zachęca do aktywności fizycznych. Jednak są ludzie, dla których to właśnie zima najbardziej sprzyja sportowemu życiu. Stacja Pogodne Suwałki to zimowa impreza cykliczna, której integralną częścią są takie wydarzenia jak Festiwal Ludzi Północy oraz Aktywni Zimą. Impreza jest połączeniem sportowych rywalizacji w ramach nordic walking i biegu oraz wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, występy oraz animacje. Miejscem, w którym od lat odbywają się pogodne suwałki, jest znany w tamtejszym regionie Zalew Arkadia. To malownicze miejsce przyciąga tłumy sportowców. W tym roku impreza odbyła się w dniach 29-30 stycznia, a jej organizator postawił na unikalne medale na zamówienie, które mieliśmy okazję przygotować.

Tegoroczna Stacja Pogodne Suwałki z medalami od Tryumf

Stacja Pogodne Suwałki to impreza, której charakter stanowi znak rozpoznawczy regionu. Ponadto promuje bycie aktywnym zimą i zachęca do zdrowego trybu życia. Takie wydarzenia są bardzo bliskie naszemu sercu. Dlatego stworzyliśmy medale odlewane, które nie tylko miały się wyróżniać, ale również stanowić symbol tego wydarzenia. Medale wykonaliśmy w kształt płatka śniegu, który nawiązuje do pory roku, którą uwielbiają uczestnicy Pogodnych Suwałk. Oprócz tego na powierzchni medalu znajdują się miejsca, które wypełniliśmy wyrazistymi kolorami. Wszystkie szczegóły, zdobienia i detale dopracowaliśmy tak, aby dopełniały medal, jednocześnie nie przytłaczając go swoją formą. Całość podkreśla elegancka, personalizowana wstążka do medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stacja Pogodne Suwałki | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + pięć =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy