Sportowa Dębowa 2022 | Vision Medals

Seria medali Sportowa Dębowa 2022 przygotowana, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy cyklicznej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 60 mm
Kolor medalu: żółty, zielony, pomarańczowy
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Niesamowita Sportowa Dębowa, czyli święto biegania, rowerów i pływania

W bliskiej okolicy jeziora Dębowa od lat odbywa się impreza cykliczna o nazwie Sportowa Dębowa. W jej skład wchodzi kilka różnych wydarzeń sportowych, które organizator połączył wspólną lokalizacją. Wśród odbywających się tam rywalizacji są bieg, zawody rowerowe oraz pływanie. W pierwszej kolejności odbywa się Aquathlon Herbowy, którego trasa mierzy 1800 m pływania oraz 8,2 km biegu. Następnie ma miejsce Bieg Herbowy dla Miłoszka, czyli bieg na 5 km oraz 10 km wokół jeziora. Trzecim wydarzeniem jest Cross Country Koziołka XC. Są to zawody XC dla zapalonych cyklistów. Klub Sportowy Koziołek zaplanował dla uczestników zawodów specjalne medale, tworzące spójną serię, które mieliśmy przyjemność wykonać.

Cykliczna Sportowa Dębowa z medalami od Tryumf

Tworząc medale na imprezę cykliczną Sportowa Dębowa, chcieliśmy stworzyć elegancką, dopasowaną kolorystycznie serię. Dlatego postawiliśmy na medale Vision, które możemy wykonać w niemal dowolnym kształcie i kolorze. Nasi projektanci stworzyli unikalny projekt, który przewidywał nieszablonowy, geometryczny kształt z wycięciem w centralnej części. Ponadto, wypełnili medale kolorowym nadrukiem w trzech spójnych kolorach: zielonym, żółtym oraz pomarańczowym przechodzącym w brąz. Dodatkowym atutem są zdobienia, które ściśle nawiązują do dyscypliny uprawianej na każdych zawodach. Dzięki temu można z łatwością rozpoznać, na jakim wydarzeniu został wręczony konkretny medal. Całość podkreśla dopasowana kolorystycznie wstążka, ułatwiająca wręczanie i przechowywanie medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy