Śladami Grzegorza Krychowiaka | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

,,Śladami Grzegorza Krychowiaka”, czyli pasja, która rozkwita w Mrzeżynie

Grzegorz Krychowiak to bezsprzecznie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Jego fundacja każdego dnia wspiera młodych, którzy pragną osiągnąć poziom swojego idola. Jednym z wydarzeń, które organizuje Fundacja Grzegorza Krychowiaka, jest event sportowy o nazwie ,,Śladami Grzegorza Krychowiaka”. Podczas jego trwania uczestnicy w towarzystwie zabawy i uśmiechu pokonują dystans, żonglując piłką. Czynność ta znana jest również pod nazwą ,,kapki”. Młodzi piłkarze, rywalizując ze sobą, podnoszą poziom swoich umiejętności, czego dowodem są przepiękne medale pamiątkowe. Ich realizacją zajęliśmy się osobiście, dzięki czemu nagroda prezentuje się świetnie w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Okrągłe medale na piłkarski event

Piłka nożna wiąże się z niezwykłymi emocjami. Podobnie jest z wydarzeniami piłkarskimi, na które przybywają tłumy sportowców. W wydarzeniu ,,Śladami Grzegorza Krychowiaka” mógł wziąć udział właściwie każdy. Organizator stworzył dwie kategorie, które łączyło jedno – oryginalne medale LaserCut. Nowoczesne medale wykonane przez naszą firmę w każdym swoim elemencie nawiązywały do piłki nożnej. Przede wszystkim miały okrągły kształt uzupełniony symetrycznymi wycięciami, które nadały medalowi wygląd piłki. Ponadto, na powierzchni medalu umieściliśmy zdobienia piłkarskie oraz herb nawiązujący do miejsca, w którym odbywało się wydarzenie. Całość uzupełnia trójwymiarowy napis oraz spersonalizowana wstążka w niebieskim odcieniu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy