Skokowski Bieg Przełajowy | LaserCut

Innowacyjny medal cięty zachowany w symetrycznej formie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Skokowski Bieg Przełajowy za nami

Bieg przełajowy to rywalizacja, która zwykle nie należy do najprostszych. Dlatego tegoroczny Skokowski Bieg Przełajowy został wytyczony przez polne i leśne ścieżki w miejscowości Skokowa. Biegacze mieli do pokonania dystans wzbogacony o naturalne przeszkody, który liczył 6 km. Organizacją biegu zajęli się Klub Biegacza Athletics Team Prusice, Gmina Prusice oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach. Ponadto, organizatorzy zadbali o każdy szczegół imprezy, zlecając nam przygotowanie unikalnych medali na zamówienie. W tym celu wykorzystaliśmy nowatorską technikę cięcia laserem, która pozwoliła nam stworzyć medale jedyne w swoim rodzaju.

Skokowski Bieg Przełajowy z nowoczesnymi medalami od Tryumf

Medale LaserCut wyróżniają się tym, że mogą przybrać dowolny kształt. Jest to zasługa tego, że ich kształt wycinamy laserem w metalu. Medal, który przygotowaliśmy na bieg skokowski, charakteryzuje się tym, że jest symetryczny. Wycięliśmy go w geometryczną formę, jednocześnie zachowując harmonię kształtu. Dzięki wycięciom u dołu oraz na górze medalu nadaliśmy mu charakteru i dynamizmu. Ponadto, na całości medalu znajduje się kolorowy nadruk wyróżniający się delikatnym lśnieniem. Sprawia ono, że medal jeszcze bardziej zwraca na siebie uwagę. Oprócz tego nadruk jest subtelnie wyczuwalny pod palcami, co sprawia, że przełamuje klasyczne uformowanie medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy