Salos Suwałki | Vision Medals

Firma Tryumf specjalizuje się w projektowaniu i produkcji medali na zamówienie, w tym medalu Vision na turniej piłkarski Salos Suwałki. Ten medal charakteryzuje się kształtem w konturze Polski, kolorowym nadrukiem z motywem piłkarskim oraz trójwymiarowymi zdobieniami.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 65 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Oryginalne medale stworzone na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w futsalu

Futsal to odmiana piłki nożnej, która jest rozgrywana na hali. Wiele drużyn rywalizuje tam o tytuł zwycięzcy, a podczas meczu wyłaniani są najlepsi piłkarze. Jednym z wydarzeń o takim charakterze są zawody, które organizuje Salos Suwałki. Stowarzyszenie już od 1997 roku organizuje Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w futsalu. W tym roku z okazji 27 edycji zawodów organizator postanowił uhonorować zwycięzców, wręczając im wyjątkowe nagrody futsalowe. Były nimi nasze medale na zamówienie, które przygotowaliśmy w całości samodzielnie. W tym celu wykorzystaliśmy potencjał naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Za jego sprawą organizator otrzymał wysokiej jakości medale na futsal.

Zdobądź unikalne medale wykonane z myślą o zwycięzcach w futsalu

Salos Suwałki to stowarzyszenie z bogatą historią, dla którego ważne są określone wartości. Nasza firma przeniosła je na medale Vision, które upamiętniają ogólnopolski futsal na żywo, świętujący w tym roku 27 edycję. Przygotowane przez naszych specjalistów medale piłkarskie mają oryginalny kształt, przypominający kontur Polski. Dzięki temu nabierają patriotycznego charakteru i idealnie pasują na zawody ogólnopolskie. Co więcej, nagrody wykonaliśmy w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych. Za ich sprawą, Salos Suwałki mógł w szybki i łatwy sposób wynagrodzić zdobywców pierwszego, drugiego oraz trzeciego miejsca. Nasze medale wyróżniają się również tym, że są dwustronne. Oznacza to, że zarówno na awersie, jak i rewersie umieściliśmy personalizowane zdobienia. W przypadku tej realizacji był to kolorowy nadruk UV z motywem piłkarskim, który podkreśla podniesiona powierzchnia, nadająca całości efektu 3D. Wszystko to uzupełnia kolorowa wstążka w czerwonym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy