Runmageddon 2023 | Vision Medals

Jako że jesteśmy specjalistami w projektowaniu i produkcji medali na zamówienie wykonaliśmy medal na Runmageddon 2023. Jest to medal Vision o oryginalnym kształcie heksagonu oraz kolorowymi zdobieniami wykonanych w technologii druku UV. Idealna pamiątka dla pasjonatów biegania z przeszkodami.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Runmageddon – seria indywidualnie zaprojektowanych medali

Runmageddon to impreza biegowa, która co roku odbywa się w różnych miastach Polski. Jest to bieg ekstremalny, który składa się z wielu różnych dystansów i przeszkód. Ten kultowy bieg z przeszkodami stawia przed biegaczami wiele wyzwań w postaci murów, drutów kolczastych, przeszkód wodnych oraz wielu innych urozmaiceń. Bieg Runmageddon cieszy się dużą popularnością również dlatego, że podzielony jest na wiele poziomów trudności. Dzięki temu każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a każde zwycięstwo zostanie upamiętnione poprzez unikalne medale na zamówienie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która już od wielu lat współpracuje z organizatorem imprezy

Zachwyć sportowców oryginalnymi medalami z nadrukiem

Nasza firma przygotowała wyjątkowe medale biegowe na każdy tegoroczny bieg z przeszkodami, wchodzący w serię biegów Runmageddon. Nagrody, które przygotowaliśmy to medale Vision, które wyróżnia kolorowy nadruk. Co więcej to medal personalizowany i dopasowany do każdego biegu. Dzięki temu uczestnicy, którzy wezmą udział we wszystkich biegach, będą mogli skompletować unikalną serię niepowtarzalnych medali. Oprócz nadruku, medale upamiętniające bieg ekstremalny mają kształt heksagonu i liczne, trójwymiarowe zdobienia, znajdujące się zarówno na awersie, jak i rewersie. Całość dopełnia spersonalizowana wstążka, która spaja stylistycznie całą serię. Dzięki temu wszystkie medale, które wykonaliśmy na tegoroczny Runmageddon, idealnie się ze sobą komponują i stanowią świetną wizytówkę imprezy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy