Runio Zúzmara Kihívás | Vision Medals

Medal na bieg wirtualny z Runio to dwustronny, pięknie zaprojektowanym medal z kolorowymi zdobieniami wyczuwalnymi pod opuszkiem palców. Zawiera nazwę wydarzenia, dystans oraz nazwę aplikacji, a także kolorowy nadruk i delikatne zdobienia. Rewers medalu jest również zdobiony i ma miejsce przeznaczone na grawer.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 80 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Wirtualne Zúzmara Kihívás z aplikacją Runio

Zúzmara Kihívás to wirtualny bieg na dystansie 100 km. Charakteryzuje się tym, że można go ukończyć w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnej liczbie odcinków. Organizator dał również uczestnikom szeroki wybór dyscyplin, wchodzących w skład zawodów. Sportowcy mogli się sprawdzić w bieganiu, jeździe na rowerze, pływaniu, nordic walking oraz kombinacji tych sportów. Postępy mierzono za pomocą aplikacji Runio, która automatycznie synchronizuje zapisane aktywności. Wszyscy, którzy ukończyli wirtualny bieg dostali przesłane pocztą medale biegowe. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która każdego dnia tworzy oryginalne medale na zamówienie.

Nowoczesne medale na bieg wirtualny Zúzmara Kihívás

Uczestnicy biegu, odbywającego się za pośrednictwem aplikacji Runio otrzymali od organizatora piękne, samodzielnie zaprojektowane medale Vision. Organizator dostarczył nam gotowy projekt, a my korzystając z najnowocześniejszego parku maszynowego w branży, idealnie odtworzyliśmy go w rzeczywistości. Ten medal dwustronny pełen jest kolorowych zdobień wyczuwalnych pod opuszkiem palców. W jego centralnej części wyróżnionej kształtem śnieżynki znajduje się wyrazista nazwa wydarzenia, dystans oraz nazwa aplikacji. Co więcej, na powierzchni medalu znajduje się zarówno kolorowy nadruk, jak i delikatne zdobienia wykonane za pomocą emalii. Rewers medalu również jest zdobiony, a ciekawym elementem są niewielkie zdobienia nawiązujące do każdej dyscypliny uprawianej na zawodach. Całość zwieńcza wstążka sublimacyjna w dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy