Run Toruń 2023 | Medal odlewany

Indywidualne medale biegowe na zamówienie, wycięte z metalu prezentujące XVIII-wieczne perskie astrolabium. Wykonane przez nas nagrody idealnie oddają charakter 12 edycji Run Toruń.

Cechy medalu:
Wymiary: 110 x 130 mm
Kolor medalu: srebrny
Wstążka: sublimacyjna
Elementy wyróżniające: trójwymiarowe zdobienia

Opis

Toruńska Triada Kopernikańska z tematyczną serią medali

Toruń to miasto Mikołaja Kopernika, czyli jednego z najwybitniejszych Polaków. Zapisał się on w historii, opracowując teorię heliocentryczną, która wstrząsnęła całym światem. W związku z tym na 550. rocznicę tego wielkiego naukowca odbyło się wyjątkowe wydarzenie sportowe. Była nim Toruńska Triada Kopernikańska, czyli cykl trzech imprez biegowych: Piątka z Kopernikiem, Toruń Maraton oraz Run Toruń. Każdą z tych imprez upamiętniały oryginalne medale biegowe, nawiązujące swoim wyglądem do VIII-wiecznego perskiego astrolabium wykorzystywanego przez Mikołaja Kopernika. Idealnie dopasowaną serię nagród wykonała nasza firma, która każdego dnia tworzy pamiątkowe medale na zamówienie. Dzięki temu organizator mógł odpowiednio uhonorować tegoroczne bieganie w Toruniu.

Toruńska Triada Kopernikańska – trzy wydarzenia i trzy spersonalizowane medale od Tryumf

Tegoroczna edycja biegów, odbywających się w ramach triady ma trwać cały rok. Pierwszy bieg odbył się w lutym, natomiast ostatni ma mieć miejsce w październiku. Osoby, które wezmą udział w każdym z nich, mogą liczyć na skompletowanie wyjątkowego zestawu medali. W tym roku bieganie w Toruniu upamiętniały nasze medale odlewane, które po połączeniu składają się w spójną całość. Medale wchodzące w skład tej niesamowitej konstrukcji mają różne rozmiary oraz pełne są trójwymiarowych zdobień. Co więcej, urozmaiciliśmy je ażurami, które dodają całości unikalnego charakteru. Na każdym medalu znajduje się również nazwa poszczególnego wydarzenia, którą można poczuć pod opuszkami palców. Imponującą serię medali dopełnia spersonalizowany prezenter ze specjalnie zabezpieczoną przestrzenią na złączony medal. Wykonaliśmy go z pleksy i pokryliśmy kolorowym nadrukiem z nazwą imprez, wchodzących w skład triady oraz logo. Dzięki niemu całość pięknie prezentuje się na wystawie, wyróżniając się spośród innych nagród.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy