Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z unikalnymi tłoczeniami na jego powierzchni.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: srebrny

Opis

Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy już za nami

Bieganie w zimie ma swoich wiernych fanów, którzy uczestniczą w różnych wydarzeniach sportowych. Jednym z nich jest Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy, który odbył się 19 lutego w Karpinkach. Zimowy bieg przyciągnął tysiące pasjonatów aktywnego spędzania czasu, którzy mogli ze sobą rywalizować na czterech trasach. Dlatego każda różniła się pod względem dystansu oraz czasu, w jakim uczestnik powinien ją pokonać. Pierwszy dystans to tak zwana Dziesiątka. Mierzył on 10,5 km, które należało pokonać w maksymalnie 3 godziny. Kolejny dystans liczył 21 km, a organizator nazwał go Dwudziestką. Na jego pokonanie przeznaczono maksymalnie 6 godzin. Trzecia trasa nosiła nazwę Czterdziestki. Aby ją ukończyć, należało pokonać 43,5 km w maksymalnie 10 godzin. Ostatnim dystansem była Sześćdziesiątka, która liczyła 60,5 km. Na jej pokonanie zawodnicy mieli 15 godzin. Oprócz tego bieg miał również charakter rodzinny. Dystans dziesięciu kilometrów można było również pokonać w parach. Niezależnie jednak od wybranego dystansu każdy uczestnik, który ukończył bieg, otrzymał od organizatora unikalny medal, który mieliśmy przyjemność stworzyć.

Medale zróżnicowane dystansowo

Niezależnie od tego, na jaki dystans zdecydowali się uczestnicy, medale biegowe należały się każdemu, kto w wyznaczonym czasie pokonał trasę. Dlatego nasze medale na zamówienie zachowaliśmy w podobnej, eleganckiej formule. Dzięki temu były one spójne z przyjętą estetyką. Medale odlewane wykonaliśmy z najwyższej jakości materiałów i zachowaliśmy w klasycznym kształcie. Struktura medalu wyczuwalna jest pod opuszkami palców, a eleganckie zdobienia wyłamują się sztampowym szablonom. Kolorowe wstążki do medali dopasowane są do każdego dystansu, delikatnie wyróżniając się i wyłamując spośród innych. Dzięki temu, mimo że medale są wykonane w jednakowej formie, to jasno wskazują, na jakim dystansie zostały zdobyte. Całość wyjątkowo prezentuje się na piersi zwycięzcy i stanowi pamiątkę na lata.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − jedenaście =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy