Rowerowa Brzoza | Medal Odlewany

Medal odlewany z podobizną papieża przygotowany na Rowerową Brzozę. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 95 x 90 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: srebrny
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorem

Opis

Polak, który zmienił oblicze tej ziemi

Wydarzenia religijne oraz historyczne mają niesamowity wpływ na nasze życie. Jedna chwila potrafi rzucić ogromny cień, który na długo spowija smutkiem ludzkość. Taką chwilą niewątpliwie była śmierć papieża Polaka. Św. Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 roku o 21:47. Jego rocznica śmierci co roku ściąga do kościołów na całym świecie tłumy wiernych, którzy gorliwie ją upamiętniają. Jednak motyw papieski, który przez całe swoje życie kształtował Karol Wojtyła odbija się echem również w innych dziedzinach życia. Widoczny jest on m.in. w sporcie, który był niezwykle bliski zmarłemu. Z tego powodu rocznica śmierci Jana Pawła II ważna jest też dla sportowców, którzy tego dnia łączą się nie tylko w modlitwie, ale również zdrowej rywalizacji. Dobrym przykładem takiego wydarzenia jest Rowerowa Brzoza, czyli bieg, rajd rowerowy oraz nordic-walking dla Jana Pawła II. Organizator nie tylko umożliwił sportowcom upamiętnić zmarłego papieża, ale również wesprzeć finansowo pogorzelców. Ponadto dla wszystkich uczestników przygotował unikalne medale na zamówienie, których stworzenie zlecił nam.

Rowerowa brzoza z medalami od Tryumf

Medale, które upamiętniają wydarzenia sportowe o tak wyjątkowym charakterze muszą być unikalne. Ten okrągły medal odlewany wyjątkowo mocno podkreśla motyw papieski. Na pierwszy plan wysuwa się podobizna papieża Jana Pawła II, którą dopracowaliśmy w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Ponadto medal ma strukturę mieniącą się w świetle, dzięki czemu zyskuje na dynamice. Charakterystycznym punktem jest również papieska flaga wypełniona żółtym oraz białym kolorem. Poniżej niej widoczny jest wyraźny cytat: ,,Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi”. Niezwykle aktualne słowa papieża wyczuwalne są pod palcami, stanowiąc dodatkowy punkt wyróżniający medal. Całość zapada w pamięć, sprawiając, że Rowerowa Brzoza na długo pozostanie we wspomnieniach jej uczestników.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rowerowa Brzoza | Medal Odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − pięć =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy